Əməkdaşlar

 

Azərbaycan Respublikasının Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Bitki Sortlarının Qeydiyyatı və Toxum Nəzarəti üzrə Dövlət Xidmətinin əməkdaşlarının əlaqə nömrələri və e-mail ünvanları

 

S/S Struktur bölməsinin, vəzifəsinin adı Adı  Soyadı  Atasının adı İş telefonu E-mail ünvanı
Rəhbərlik
1 Rəis İmran Məhəmmədəli oğlu Cümşüdov  070-324-62-18 imran.cumshudov@agro.gov.az
2 Rəis müavini Möhtəsim Qureş oğlu Əhmədov 050-370-27-66 m.ehmedov@sorttoxumagro.gov.az
3 Rəis müavini Afaq Rafiq qızı Abbasova 050-430-73-75 a.abbasova@sorttoxumagro.gov.az
Toxum nəzarəti və Bitki sortlarının qeydiyyatı şöbəsi
4 Şöbə müdiri Qərib Alış oğlu Novruzlu 050-530-94-17 q.novruzlu@sorttoxumagro.gov.az
Bitki sortlarının qeydiyyatı sektoru
5 Sektor müdiri Murtuzəli Məhəmmədəli oğlu Hacıyev 050-352-06-77 m.haciyev@sorttoxumagro.gov.az
6 Baş məsləhətçi Hafiz İsa oğlu Məmmədov 050-336-14-16 h.memmedov@sorttoxumagro.gov.az
7 Baş məsləhətçi Hacıağa Yusif oğlu Zeynalov 050-586-19-57 h.zeynalov@sorttoxumagro.gov.az
8 Böyük məsləhətçi Ülkər  Məmməd qızı Cavadova  070-304-90-20 u.cavadova@sorttoxumagro.gov.az
Toxum nəzarəti sektoru
9 Sektor müdiri Xəqani Ağa oğlu Məmmədov 050-251-42-42 x.memmedov@sorttoxumagro.gov.az
10 Baş məsləhətçi Quliyeva Gülşən Yaqub 055-521-04-87 g.quliyeva@sorttoxumagro.gov.az
11 Böyük məsləhətçi Əliyev Rahib Calal oğlu 055-596-32-34 c.eliyev@sorttoxumagro.gov.az
Hüquq, kadr, kargüzarlıq və daxili nəzarət şöbəsi
12 Şöbə müdirinin müavini Əliyev Babaək Əbülfət oğlu 050-348-38-44 b.eliyev@sorrtoxumagro.gov.az
Kadr, hüquq və kargüzarlıq sektoru
13 Baş məsləhətçi Sevinc İsa qızı Cavadzadə 050 251 42 51 s.cavadzade@sorttoxumagro.gov.az
14 Böyük məsləhətçi Aytən Fəxrəddin qızı Ələkbərova 050-727-38-39 a.elekberova@sorttoxumagro.gov.az
15 Böyük məsləhətçi Şəhriyar Alxanov Atlıxan oğlu 050-977-64-52 s.alxanov@sorttoxumagro.gov.az
Daxili nəzarət sektoru
16 Baş məsləhətçi Turan Mövlan oğlu Şükürbəyli 050-426-72-10 t.shukurbeyli@sorttoxumagro.gov.az
17 aparıcı məsləhətçi Zeynalova Səriyyə Azər qızı 050-605-09-10 z.seriyye@sorttoxumagro.gov.az
Maliyyə və mühasibat uçotu sektoru
18 Sektor müdiri-baş mühasib Mehman Məmməd oğlu Məmmədov 050-635-26-40 m.memmedov@sorttoxumagro.gov.az
19 Baş məsləhətçi Fəridə Nazim qızı Əliyeva 070-340-5775 f.eliyeva@sorttoxumagro.gov.az
20 Baş məsləhətçi Şabandayeva Aytən Dağıstan qızı 055-897-86-77 a.shabandayeva@sorttoxumagro.gov.az